Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności firmowe
Dom

WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED

dobra jakość Płyty ze stali nierdzewnej na sprzedaż
dobra jakość Płyty ze stali nierdzewnej na sprzedaż
Produkty są bardzo dobre. Opakowanie jest również bardzo dobre. Materiały wysłane do Kataru bez żadnych szkód.

—— Mohammed Abdulla

Jestem bardzo zadowolony z naszego profesjonalizmu, handlu z WINFAST przez LC. To bardzo szybkie i bezpieczne. To uczciwa firma.

—— Zburzyć

Nie mogę znaleźć tego materiału w naszym kraju, więc zapraszam go do WINFAST w Chinach. Czas realizacji jest bardzo krótki, jakość produktów jest bardzo dobra.

—— Sophon

Po raz pierwszy handlujemy ze sobą, wybieramy LC. Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów. Będziemy handlować z tą firmą dłużej.

—— Muhammad Ali

Im Online Czat teraz

WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED

1 2 3
WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED
office building office room factory

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : WINFAST
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 8,000,000-12,000,000
Rok założenia : 1998
pc Export : 80% - 90%
WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED znajduje się w parku przemysłowym Chunxing w dystrykcie xishan w mieście wuxi, w prowincji Jiangsu. Po blisko dwudziestu latach ciężkiej pracy i nieustającej walce firma WINFAST stopniowo rozwinęła się w komercyjną produkcję i przetwórstwo w finansach logistycznych i innych dziedzinach, w 2015 r. Osiągnęła roczne obroty w wysokości 12 000 000 USD, czyli 40% wzrostu w 2014 r.

Firma WINFAST a została założona jako profesjonalna firma z połączoną usługą obejmującą handel i obróbką blachy stalowej i blachy nierdzewnej, wspieraną przez gotowe zapasy w celu spełnienia wymagań szybkiej wysyłki. Obecnie nasze główne produkty w naszym obszarze działalności to: wyroby ze stali nierdzewnej / stopów niklu / dupleksowe wyroby ze stali nierdzewnej / galwanizowane wyroby stalowe / produkty z hutnictwa żelaza i stali.etc. Firma posiada duży magazyn, 3 warsztaty technologiczne, 2 stocznie na zewnątrz. Całkowite pokrycie 17 000㎡ powierzchni fabryki wyposażonej w sprzęt integracyjny, które może dostarczyć zdolności produkcyjne 20 000 ton na miesiąc, w tym cięcie, cięcie, polerowanie, cięcie plazmowe, cięcie laserowe, aby sprostać różnym wymaganiom klientów.

Firma WINFAST osiągnęła strategiczną współpracę z wieloma fabrykami stali nierdzewnych, w tym TISCO, BAOSTEEL, ZHANGJIAGANG POSCO (ZPSS), SHANGHAI KRUPP (SKS), ESS, SOUTHWEST STAINLESS oraz inne fabryki stali szlachetnej.

Mian rynku WINFAST obejmuje Azja Południowo-Wschodnia, Europa Wschodnia, Ameryka Południowa. Azja Środkowo-Wschodnia, Ameryka Północna, Austrila.etc. Ponad 200 klientów w 50 krajach na całym świecie. Zapraszamy znajomych odwiedzić naszą firmę i negocjacje biznesowe.

Szczegóły kontaktu
WINFAST STEEL INDUSTRIAL LIMITED

Osoba kontaktowa: Mr. Gao

Tel: 86-510-8868-8870

Faks: 86-510-8868-0060

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)