| Stop lub nie | Stop IS |
|---|---|
| Pozycja | Aluminiowa rura / rura |
| Produkcja na zimno | wyciągnięte/walcowane na zimno |
| Rodzaj tłumika | Środkowy tłumik |
| Średnica zewnętrzna | 5-200mm |
| Imię | 1-calowa cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| nazwisko | 316 Pas ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Zastosowanie | budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standardowy | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Imię | cewka ze stali pe |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Imię | Cewka stalowa 1,5 mm |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |