| Imię | cewka ze stali maszynowej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Stop lub nie | Stop IS |
|---|---|
| Pozycja | Aluminiowa rura / rura |
| Produkcja na zimno | wyciągnięte/walcowane na zimno |
| Rodzaj tłumika | Środkowy tłumik |
| Średnica zewnętrzna | 5-200mm |
| Nazwa | blacha nierdzewna 4x8 |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Aplikacja | Budownictwo, chemia, przemysł |
| nazwisko | blacha ze stali nierdzewnej 4x8 |
|---|---|
| Skończ. | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Zastosowanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | 304 blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | Blacha ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | Cewka stalowa 1,5 mm |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Nazwa | płyta ze stali oceanicznej; |
|---|---|
| koniec | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| nazwisko | blacha ze stali nierdzewnej 4x8 |
|---|---|
| Skończ. | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Zastosowanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| nazwisko | Blacha ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Skończ. | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Zastosowanie | Budownictwo, chemia, przemysł |