| Imię | płyta ss |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | Stalowa płyta SS |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | Pasek o grubości 1 mm |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Nazwa | płyta ze stali oceanicznej; |
|---|---|
| koniec | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | płyta ze stali oceanicznej; |
|---|---|
| koniec | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | Taśmy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| nazwisko | Blacha ze stali nierdzewnej 22 ga |
|---|---|
| Skończ. | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Zastosowanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco, |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | przemysłowa płyta stalowa, |
|---|---|
| koniec | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | 1000mm płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| koniec | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |