| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Długość | 1000 mm-6000 mm |
| MOQ | 1 tona |
| Imię | stal nierdzewna walcowana na gorąco |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | cewka dekoracyjna |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Imię | cewka ze stali tisco |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Imię | Stalowa płyta SS |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| nazwisko | Płytka ze stali nierdzewnej o średnicy 1000 mm |
|---|---|
| Skończ. | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Zastosowanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej 316l |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Aplikacja | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Powierzchnia | 2B, BA, 8K, nr 4, HL, tłoczone, trawione itp. |
| Formularz | arkusz |
| Długość | 1000 mm-6000 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
| Kolor | Srebro |
| Tolerancja | ±0,02 mm |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |