| nazwisko | Rury ze stali nierdzewnej astm |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spoina / bez szwu |
| Standardowy | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | Rura stalowa walcowana na zimno |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | rura astm 304 |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Nazwa | Cewka ze stali walcowanej na gorąco |
|---|---|
| Technika | walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Aplikacja | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| nazwisko | wyżarzane rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spoina / bez szwu |
| Standardowy | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Nazwa | Blacha ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Aplikacja | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | Cewka ze stali walcowanej na gorąco |
|---|---|
| Technika | walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Aplikacja | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Nazwa | Cewka ze stali walcowanej na gorąco |
|---|---|
| Technika | walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Aplikacja | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Waga cewki | 1-8 ton |
|---|---|
| Odporność na korozję | wysoki |
| rozciąganie | ≥ 15% |
| Formularz | cewka |
| Twardość | ≤ 95 HRB |
| Nazwa | Cewka ze stali walcowanej na gorąco |
|---|---|
| Technika | walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Aplikacja | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |