| Imię | Płyta ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | blacha perforowana ze stali nierdzewnej 304; |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Aplikacja | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej 316l |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Aplikacja | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej 316l |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Aplikacja | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej 316l |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Aplikacja | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | złączki kołnierzowe ze stali nierdzewnej, |
|---|---|
| Standard | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Połączenie | Spawanie / Thresded |
| Powierzchnia uszczelniająca | FF / RF / MF / Tg / Rj |
| Imię | dostawcy kołnierzy ze stali nierdzewnej, |
|---|---|
| Standard | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Połączenie | Spawanie / Thresded |
| Powierzchnia uszczelniająca | FF / RF / MF / Tg / Rj |
| Imię | męska bransoletka ze stali nierdzewnej; |
|---|---|
| Rodzaj | Kątowniki ze stali nierdzewnej |
| Technika | Walcowane na zimno |
| Obróbka powierzchniowa | Obyty |
| Kod HS | 722240 |
| Imię | blacha ze stali nierdzewnej klasy spożywczej, |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | blacha nierdzewna 4x8 |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |