| Imię | Blacha ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | małe rurki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Początek | Chiny |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spoina / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | Rura ze stali nierdzewnej 1500 mm, |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | złączki kołnierzowe ze stali nierdzewnej, |
|---|---|
| Standard | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Połączenie | Spawanie / Thresded |
| Powierzchnia uszczelniająca | FF / RF / MF / Tg / Rj |
| Imię | drewniana rura stalowa, |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | Płyta ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | Rura ze stali nierdzewnej 100 mm 100 |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| nazwisko | spawanie rur ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spoina / bez szwu |
| Standardowy | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| nazwisko | Płytka ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Skończ. | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Zastosowanie | Budownictwo, chemia, przemysł |