| Specyfikacja | dostosowane |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Typ | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spoina / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | rurki prostokątne ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | hotelowa rura stalowa; |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | rura o standardowym rozmiarze; |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | Rura ze stali nierdzewnej 80 mm, |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Jakość | Dobry |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Typ | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spoina / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | Cewka stalowa 201 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| nazwisko | Rura spawana SS |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spoina / bez szwu |
| Standardowy | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | Płyta ze stali nierdzewnej 1 mm |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | rury stalowe steel |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |