| Imię | Blacha ze stali nierdzewnej o grubości 16, |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | Płyta ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | wysyłka cewki stalowej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Imię | blacha stalowa dupleks, |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | blacha ze stali nierdzewnej 4x8 |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | blacha ze stali nierdzewnej 4x8 |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | 321 Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | Blacha ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | 304 blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | cewki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |