| Imię | bransoletka mankietowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Rodzaj | Kątowniki ze stali nierdzewnej |
| Technika | Walcowane na zimno |
| Obróbka powierzchniowa | Obyty |
| Kod HS | 722240 |
| Imię | rura ze stali nierdzewnej z rozciętą krawędzią, |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | Płyta ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | nr 1 ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Aplikacja | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | 321 Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Powierzchnia | 2B, BA, 8K, nr 4, HL, tłoczone, trawione itp. |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Zastosowanie | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Długość | 1000 mm-6000 mm |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Powierzchnia | 2B, BA, 8K, nr 4, HL, tłoczone, trawione itp. |
| Formularz | arkusz |
| Długość | 1000 mm-6000 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Nazwa | Blacha ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Skończyć | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Technika | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,02 mm |
| MOQ | 1 tona |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |