| Imię | złączki kołnierzowe ze stali nierdzewnej, |
|---|---|
| Standard | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Połączenie | Spawanie / Thresded |
| Powierzchnia uszczelniająca | FF / RF / MF / Tg / Rj |
| Imię | zwijanie stali |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Imię | cewka ze stali konstrukcyjnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Imię | zapasowa rura ze stali nierdzewnej; |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Imię | Taśma ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Nazwa | Taśma ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Cewka | Cewka ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Imię | cewka aplikacyjna |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Imię | 1-calowa cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Imię | Rura ze stali nierdzewnej 100 mm 100 |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |