| Imię | 3 rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Zastosowanie | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
| Formularz | arkusz |
| MOQ | 1 tona |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| ALLOY | 1060, 1050, 1100 itp. |
|---|---|
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Rodzaj działalności | Producent |
| Kolor | srebrny, czarny, złoty itp. |
| Odporność na korozję | Doskonały |
| Zastosowanie | przemysł, dekoracja |
|---|---|
| Formularz | Płyta |
| Słowo kluczowe | Cewka aluminiowa 1060 |
| Temperatura topnienia | 6600,3°C |
| Notatka | dostępna jest dostosowana usługa |
| Stop lub nie | Jest stopem |
|---|---|
| Kolor | Biały, wymagania klienta |
| Warunki | FO H12 H22 H14 H24 H18 H32 H112 itp. |
| Dostosowana usługa | - Tak, tak. |
| Efektywna szerokość | 310 |
| Zastosowanie | przemysł, dekoracja |
|---|---|
| Formularz | Płyta |
| Słowo kluczowe | Cewka aluminiowa 1060 |
| Temperatura topnienia | 6600,3°C |
| Notatka | dostępna jest dostosowana usługa |
| Zastosowanie | przemysł, dekoracja |
|---|---|
| Formularz | Płyta |
| Słowo kluczowe | Cewka aluminiowa 1060 |
| Temperatura topnienia | 6600,3°C |
| Notatka | dostępna jest dostosowana usługa |
| Imię | dostawcy kołnierzy ze stali nierdzewnej, |
|---|---|
| Standard | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Połączenie | Spawanie / Thresded |
| Powierzchnia uszczelniająca | FF / RF / MF / Tg / Rj |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
| Kolor | Srebro |
| Tolerancja | ±0,02 mm |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
| Zastosowanie | przemysł, dekoracja |
|---|---|
| Formularz | Płyta |
| Słowo kluczowe | Cewka aluminiowa 1060 |
| Temperatura topnienia | 6600,3°C |
| Notatka | dostępna jest dostosowana usługa |