| MOQ | 1 tona |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-6000 mm |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Gęstość | 0,3 MM-6,0 MM |
| Imię | płyta ss |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
|---|---|
| Formularz | arkusz |
| Gęstość | 0,3 MM-6,0 MM |
| Szerokość | 1000mm-2000mm |
| Kolor | Srebro |
| Zastosowanie | przemysł, dekoracja |
|---|---|
| Formularz | Płyta |
| Słowo kluczowe | Cewka aluminiowa 1060 |
| Temperatura topnienia | 6600,3°C |
| Notatka | dostępna jest dostosowana usługa |
| Szczegóły pakowania | paleta drewniana |
|---|---|
| Możliwość Supply | 3000 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | MY |
| Orzecznictwo | ISO |
| Zastosowanie | przemysł, dekoracja |
|---|---|
| Formularz | Płyta |
| Słowo kluczowe | Cewka aluminiowa 1060 |
| Temperatura topnienia | 6600,3°C |
| Notatka | dostępna jest dostosowana usługa |
| Waga cewki | 1-8 ton |
|---|---|
| Odporność na korozję | wysoki |
| rozciąganie | ≥ 15% |
| Formularz | cewka |
| Twardość | ≤ 95 HRB |
| nazwisko | 316 Pas ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Zastosowanie | budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standardowy | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Stop lub nie | Stop IS |
|---|---|
| Pozycja | Aluminiowa rura / rura |
| Produkcja na zimno | wyciągnięte/walcowane na zimno |
| Rodzaj tłumika | Środkowy tłumik |
| Średnica zewnętrzna | 5-200mm |
| Stop lub nie | Stop IS |
|---|---|
| Pozycja | Aluminiowa rura / rura |
| Produkcja na zimno | wyciągnięte/walcowane na zimno |
| Rodzaj tłumika | Środkowy tłumik |
| Średnica zewnętrzna | 5-200mm |