| Imię | męska bransoletka ze stali nierdzewnej; |
|---|---|
| Rodzaj | Kątowniki ze stali nierdzewnej |
| Technika | Walcowane na zimno |
| Obróbka powierzchniowa | Obyty |
| Kod HS | 722240 |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Długość | 1000 mm-6000 mm |
| MOQ | 1 tona |
| Stop lub nie | Stop IS |
|---|---|
| Pozycja | Aluminiowa rura / rura |
| Produkcja na zimno | wyciągnięte/walcowane na zimno |
| Rodzaj tłumika | Środkowy tłumik |
| Średnica zewnętrzna | 5-200mm |
| Imię | drewniana rura stalowa, |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Stop lub nie | Stop IS |
|---|---|
| Pozycja | Aluminiowa rura / rura |
| Produkcja na zimno | wyciągnięte/walcowane na zimno |
| Rodzaj tłumika | Środkowy tłumik |
| Średnica zewnętrzna | 5-200mm |
| Stop lub nie | Stop IS |
|---|---|
| Pozycja | Aluminiowa rura / rura |
| Produkcja na zimno | wyciągnięte/walcowane na zimno |
| Rodzaj tłumika | Środkowy tłumik |
| Średnica zewnętrzna | 5-200mm |
| Szerokość | 48 |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,003 |
| Kształt | arkusz |
| Twardość | 90 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 75 ks |
| Imię | Rura ze stali nierdzewnej 80 mm, |
|---|---|
| Gatunek stali | Seria 300, seria 400, seria 200, 304L, 316L itp |
| Rodzaj | Spawane, bez szwu |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW, bez szwu, spawane spiralnie, EFW, spawane / bez szwu |
| Standard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Zastosowanie | Samoloty, samochody, budynki, urządzenia elektroniczne itp. |
|---|---|
| Warunki | FO H12 H22 H14 H24 H18 H32 itp. |
| Dostosowana usługa | - Tak, tak. |
| Gęstość | 20,7 G/cm3 |
| Efektywna szerokość | 310 |
| Imię | cewka ze stali pe |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |