| Imię | ss arkusz |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Nazwa produktu | 304 blacha ze stali nierdzewnej; |
|---|---|
| koniec | 2B/NO.1/NO.4/lustro |
| szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | blacha stalowa dupleks, |
|---|---|
| koniec | 2B / NR 1 / NR 4 / lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000 mm |
| Termin płatności | FOB / CFR / EXW |
| Podanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| nazwisko | Płytka ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Skończ. | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Zastosowanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | Taśma stalowa 3mm |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Podanie | Budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |
| Imię | kołnierze ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Standard | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Połączenie | Spawanie / Thresded |
| Powierzchnia uszczelniająca | FF / RF / MF / Tg / Rj |
| Imię | pozłacane bransoletki bransoletki |
|---|---|
| Rodzaj | Kątowniki ze stali nierdzewnej |
| Technika | Walcowane na zimno |
| Obróbka powierzchniowa | Obyty |
| Kod HS | 722240 |
| nazwisko | blacha ze stali nierdzewnej 4x8 |
|---|---|
| Skończ. | 2B/NR 1/NR 4/lustro |
| Szerokość | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Termin płatności | FOB/CFR/EXW |
| Zastosowanie | Budownictwo, chemia, przemysł |
| Imię | kute kołnierze ze stali nierdzewnej, |
|---|---|
| Standard | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Połączenie | Spawanie / Thresded |
| Powierzchnia uszczelniająca | FF / RF / MF / Tg / Rj |
| Nazwa | Cewka ze stali walcowanej na gorąco |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Aplikacja | budownictwo, przemysł, dekoracja |
| Standard | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| Długość | Wymagania klienta, 1000 mm-6000 mm lub jako wymagania klientów |